Od jakiegoś czasu piszę sobie na tym blogu różne niepoważne artykuły. Chyba wszystkim tekstom, które zamieszczam towarzyszą moje autorskie grafiki, co z dumą uznaję za moją cechę rozpoznawczą. Może pamiętacie też, że w zeszłym roku założyłam firmę produkującą nadruki na ciuchach. Otóż po kilku miesiącach zdobywania doświadczenia, druków hurtowych i wykonywania czasem zupełnie zwariowanych zleceń, postanowiłam otworzyć własne miejsce, gdzie będzie można wpaść niezobowiązująco na kawę, albo kupić sobie fajną odzież. Typotfur – miękka odzież dla twardych ludzi to sklep i pracownia z autorską odzieżą przeznaczoną dla zbuntowanych nastolatków między 25 a 80 rokiem życia.

 

W sobotę 7.03.2015 zapraszam Was na uroczyste otwarcie. Będzie wino, browar i pewnie jakieś przekąski. Oczywiście będzie można też coś kupić. Najbliższe 24 godziny poświęcę na dopracowanie i uzupełnienie kolekcji, aby każdy mógł znaleźć coś czadowego dla siebie. Czekam na wszystkich, którzy zaplątają się w rejony ul. Koletek 9, między godziną 14 a 21. A tak poza tym, sklep będzie regularnie czynny codziennie, w godzinach od 11 do 20.

 

zaproszenie

 

Aha, jeszcze taka rzecz: coraz więcej osób pyta mnie ostatnio o sklep internetowy. Otóż sklep na pewno powstanie, ale – zrozumcie – bardzo trudno jest ogarniać wszystko samemu (no dobra, to niesprawiedliwa ocena, mam dużo pomocy od przyjaciół, ale nikt mnie w pewnych sprawach nie wyręczy). Natomiast póki co, jeśli ktoś koniecznie chce coś kupić, lub zamówić druk wysyłkowo, polecam kontakt mailowy, facebookowy itd. Na pewno się dogadamy.